Arena

Arena


Arena являється брендом який спеціалізується на одязі та аксесуарах для плавання. Створений в 1973 р. підрозділом Adidas AG Херцогенаурах, Баварія, Німеччина, його колишнім президентом Хорстом Дасслером. Проданий компанією Adidas в 1990 році, бренд в даний час являє собою дві окремі лінії продуктів.
З його штаб-квартирою в Толентино, Італія, бренд Arena має представництва в 103 країнах по всьому світу. При безпосередньому поданні через дочірні компанії в Італії, Франції, Німеччини та США, група також використовує мережу кваліфікованих ділових партнерів у 86 країнах, в той час як Японія володіє та управляє брендом в 11 країнах Далекого Сходу.
Arena марка була створена спортсменом Хорстом Дасслер, сином засновника Adidas і президента Adidas Франції. У Мюнхені в 1972 році на літніх Олімпійських іграх, Дасслер був на краю басейну, коли Марк Шпіц виграв його історичні 7 золотих медалей. З приходом популярності та визнання спортсмена, президент Arena, Джон Р. Бродерік побачив можливість назавжди змінити екіпірування спортсменів.
У 1973 році тільки один рік після Ігор, Arena запустила свою першу лінійку одягу для плавання під назвою Skinfit®. Skinfit був відомий в промисловості як «технологічна перлина». Нова, ультралегка тканини важила всього 18 грамів і була розроблена, щоб чіплятися до тіла плавця, як «друга шкіра».
У наступному році Арена підписала першу жіночу спонсорську угоду з австралійською плавчинею Шейн Гоулд. Гулд була «Жіночою Шпіц», вигравши 5 індивідуальних олімпійських медалей. Співпрацюючи з Гоулд, в 1974 році Arena розробила колекцію жіночого купальника. Зараз на кону цього бренду 62 медалі та 83 світових рекорди.