Asics

Asics


Початок усьому поклав Кіхачіро Оніцука, заснувавши в 1949 році компанію Onitsuka Co. Ltd. в місті Кобе, Японія. Його метою було створити здоровий спосіб життя для японської післявоєнної молоді. Він бачив в японській молоді майбутнє країни та хотів за допомогою спорту надихнути її в тяжкі для країни часи.
Сьогодні штат компанії ASICS налічує понад 5000 співробітників по всьому світу, в тому числі близько 500 працівників в Європі. Вони займають п'яте місце в списку найбільших світових спортивних брендів, і за останні роки стали самим швидкозростаючим брендом спортивного взуття в Європі. Бренд ASICS - номер 1 серед брендів професійного бігового взуття в Європі, який відрізняється найвищим ступенем споживчої лояльності. Останнім, але не менш важливим досягненням є те, що компанія займає друге місце в Європі серед брендів спортивного взуття для закритих приміщень.
У 1976 році на Олімпійських іграх в Монреалі Лассе Вірен здобув перемогу в бігу на 5000 м в спортивному взутті від компанії ASICS. Багато людей зупинилися б на такому досягненні, але не команда фахівців компанії ASICS, які переконали атлета в необхідності внесення змін до підошви його шиповок перед виходом на старт наступного забігу. Вони зменшують товщину підошви, і Вірен здобуває перемогу на дистанції 10000 м. Лассе Вірен є єдиним легкоатлетом, хто вигравав біг на обидві дистанції на двох Олімпіадах поспіль (Мюнхен / Монреаль).
Під час кола пошани він тримає в руках своє бігове взуття.
Починаючи з 1964 року компанія ASICS не пропустила жодної Олімпіади, кожен раз надаючи екіпіровку спортсменам, які згодом піднімаються на п'єдестал пошани, серед них - золоті медалісти Роза Мота і Джеліндо Бордін в 1988 році, Наоко Такахаші у 2000 році, а також Мізукі Ногучі та Стефано Бальдіні в 2004 році.
ASICS - це синонім успіху в бігу на довгі дистанції.