Bell

Bell


Шоломи Bell беруть свій початок ще в 1954 році, коли Рой Ріхтер розробив перший Bell шолом в своєму гаражі в Белл, Каліфорнія. Більше 60 років, шоломи Bell вдосконалюються, даючи професійним спортсменам професійний захист. Рука об руку з кращими в світі авто - та мотогонщиками, Bell продовжує покращувати цей світ.
Культовий бренд був пов'язаний з легендами протягом багатьох років від Стіва Маккуїна до Берт Мунро, від Боб Ханна до  Майк Хейлвуд ... у всіх них є улюблений шолом Bell або значок.
Bell є винахідниками цілого ряду інновацій, таких як перший шолом що поєднує внутрішній вкладиш із піни та зовнішньої композитної оболонки, перший повний шолом на цілу голову із обличчям, перші регульовані системи вентиляції, перші аеродинамічні шоломи, перші  протитуманні шоломи, і список дуже довгий.
Сьогодні Bell шоломи представляють безпеку, якість, сучасний дизайн і технології. Від Формули 1 к картингу, від GT гонки к ралі, команда розробників та досліджень співпрацює з кращими гонщиками в світі.
Bell Racing Europe пропонує повну лінійку гоночних шоломів, які призначені для задоволення та перевищують найжорсткіші стандарти продуктивності.
d» Шолом нові FIA-8860 специфікації супер шолом для цього славного списку.
У вересні 2008 року BELL RACING EUROPE був першим в світі виробником, що сертифікував шолом на новий стандарт FIA-SNELL CMR для молодих водіїв, що є обов'язковим для водіїв картингу.
Всі шоломи BELL розробляються, досліджуються, тестуються згідно останніх Snell і FIA сертифікатів. Всі шоломи BELL ретельно зібрані вручну командою висококваліфікованих фахівців, які роблять кожен шолом воістину унікальним.