Berkley

Berkley


Історія Berkley глибоко корениться в ідеї американської мрії. Йдеться про скромне починання і несподіваний успіх. Йдеться про важку роботу, боротьбу  і важкі часи. І мова йде про побудову партнерських відносин для досягнення цілей. Проте, історія Berkley набагато більше, ніж історія Берклі Беделл. Це також історія співробітників і постійних клієнтів, які були в рівній мірі готові взяти на себе ризики.
Все почалося в Spirit Lake, штат Айова, в червні 1937 року, коли 16-річний Берклі Беделл взяв заощаджених $ 50,00, щоб почати бізнес, продаючи  вловлені своїми руками мухи рибальським магазинам і відпочиваючим рибалкам. У своїй спальні на горі  із волосся та курячого пір’я він допрацьовував мух, щоб вони довше могли залишатись плавучими на воді. Так Berkley Fly Co. була заснована.
На той час, Берк закінчив середнью школу в 1939 році. Він найняв кілька дівчат, які теж доопрацьовували мух - шовкопрядів та робили металеві дроти для рибалки в своїх будинках. Бізнес незабаром переріс у підвал і вітальню батьківського будинку. Згодом він розширивчся на другому поверсі місцевого продуктового магазину, використовуючи ванну, наповнену льодом і вентилятором для кондиціонування повітря. 
Після закінчення державного університету і служби в армійській авіації, Берк повернувся в Spirit Lake в 1945 році, щоб продовжити Berkley і компанію. Бізнес був  акцентований  на розробленні  тросу для риболовлі. Одного вечора, під час читання Popular Science, Берк дізнався про компанію, яка виробляє з нейлону покриття кабеля для парусного оснащення. Після відвідин їх заводу, він почав працювати на нейлоновим покриттям тросу для використання в рибальстві. Незабаром трос  Steelon  був введений у виробництво. Після цього, відміною Berkley став логотип з гаслом «нейлоновий трос  із серцем з нержавіючої сталі».