Black Diamond

Black Diamond


Black Diamond це все, що пов’язане із скелелазінням і лижним спортом. Те, що Ви робите на скелях, льоду чи снігу підштовхує компанію, щоб зробити можливо  найкраще спорядження для всесвітньої родини альпіністів і лижників.
Те, що почалося з ковадла та присадибної ділянки в даний час перетворився в глобальну компанію з офісами на трьох континентах. Black Diamond є компанією, яка не тільки для скелелазів і лижників, але й одна з тих, яка стоїть за дух спорту яким ми живемо, його цінності та цілі, минуле, сьогодення і майбутнє. З 1957 року компанія встановила стандарти в багатьох областях. Це частково є результатом самовідданості, бажання і старанності з боку неймовірної команди професіоналів. 
«Ми компанія користувачів. Це ті, хто ми є. Ми найбільші мрійники того, що може бути, і в найжорсткішій мірі критики того, що вже існує. Через це, становлення  та розвивання Black Diamond є процес, який ніколи не закінчиться». Сьогодні компанія є однією із найприхильніших у світі, завдяки багатьом людям на Black Diamond в США,  Black Diamond в Європі і на Black Diamond в Азії, чия безмежна енергія і робота створює багатообіцяюче майбутнє для всіх альпіністів і лижників по всьому світу.