Bush&Muller

Bush&Muller


Те, що почалося в 1925 з виробництва рефлекторів стало відомим підприємством сьогодні з широким асортиментом продукції для двоколісного транспорту. 1 вересня 1925 р., 16 річний підприємець Віллі Мюллер і виробник інструментів Busch заснував підприємство Busch & Müller в Meinerzhagen, Німеччина. Асортимент продукції складався з виготовлення відбивачів світла яке набувало все більш широкого використання і було прописано в новому законодавстві про безпеку велосипедів. У 1930 році 8 співробітників були зайняті в Busch & Müller. На їх 50-річчя в 1975 році кількість співробітників уже становила 65 осіб.
 У той же час, асортимент продукції компанії тепер включає в себе відбивачі, задні ліхтарі, велосипедні фари, динамо, дзеркала заднього виду, ланцюгові замки та інші приналежності двоколісних транспортних засобів. Для того, щоб гарантувати якість, в 1997 році підприємство було сертифіковано відповідно до ISO 9001, стандарт сертифікації, який потрібно для мотоциклетної промисловості. 
Серед новітніх світлотехнічних розробок Busch & Müller, є світло революції IQ-TEC, технологічна стрічка «LineTec» для задніх ліхтарів, а також Licht 24, всесвітньо перше денне світло для велосипедів. 
Уже в 1930 році представники компанії були у всій Німеччині, щоб доставити Busch & Müller продукцію всім потенційним клієнтам. Компанія не тільки виробляє для внутрішнього ринку, а й на експорт. Майже в кожній країні Європи, від Фінляндії до Італії, представники Busch & Müller пропонують продукцію для всіх типів велосипедів. 
  Через цей великий асортимент продукції, не дивно, що в компанії  Busch & Müller є повний список клієнтів. Компанія має підрозділ направлений на виробництво фонарів до таких мотоциклів, як BMW  KTM, Sachs, Peugeot, MBK , Honda.