Camelback

Camelback


Ідея народилася від найпростішого людського відчуття – спраги. Це 1989 р. Велосипедист - ентузіасті Майкл Еідсон, змагається в гонці "Hotter'n Hell 100". І це саме те, що є: 100 миль гонки у виснажливу літню спеку у самому серці Уїчито-Фолс, штат Техас. Вода є життєво важливою для виживання, і по дорозі гонки є лише кілька місць, щоб поповнити флягу. Еідсон, вирішує заповнити мішок водою, вставляє в нього білу трубку, кидає її через плече і причіпає прищепкою, тоді як інші гонщики над ним сміються. Так народжується гідратор і Еідсон може пити і водночас крутити педалі, в той час як інші гонщики мусять зупинятись і поповняти фляги водою.
Джефф Уеммер, затятий велосипедист, був настільки вражений продуктом, що почав приносити його для гонок, щоб продати. Так почалися плітки про CamelBak. І CamelBak врешті-решт найняв його на роботу. У 1993 році, Джефф відправився у подорож мотоциклом від Флориди до Каліфорнії, охоче пропонуючи кожному можливому магазину гідратор. Кожне замовлення Джеф відправити факсом назад на завод, що, буквально вдихнуло життя в CamelBak.
Знадобилася мужність, переконаність і уява, щоб еволюціонувати з мішка за спиною, який продавався із мотоцикла однією людиною. Основні цінності компанії й надалі залишаються незмінними щоб управляти всім, що вони роблять- від винахідників гідратації, до провідної компанії - виробника гідратних рішень.
Ах так ... стосовно тих людей, які сміялися над Еідсон ! Як думаєте, хто отримав перемогу у гонці "Hotter'N Hell 100", хлопчина, із дивакуватим мішком на спині, чи суперники, які зупинялися, щоб поновити флягу з водою? 
Перевірте самі!