Eastpak

Eastpak


Їхня пригода починається в 1952 році. Вони були Eastern Canvas Products, компанією, яка робила жорсткі механізм для армії США. У 1970-х роках вони появилися на плечах дітей коледжу, які використовували дитячі рюкзаки, щоб носити книги до школи.
У 1976 році вони розробили прототип щоденного рюкзака  для тих же дітей із коледжу під брендом Eastpak, такими, якими ми бачимо їх сьогодні. Вони визнали себе настільки компетентними в даній справі, що, починаючи із 1984 року, компанія почала давати 30 річну гарантію на рюкзаки, які ще носяться до сих пір.
У 1985 році Eastpak стали першим, хто додав яскраві кольори і принти на полотно сумок. У 1999 р. вони стали першими, хто додав колеса до м’яких валіз.
У 2011 р. Eastpak запустили студію, де деякі з найбільш креативних розумів світу зібралися разом, щоб перетворити їхній Padded Pak’r™ на витвір мистецтва. Всі доходи пішли на боротьбу зі СНІДом. 
Сьогодні вони є тими самими, якими були завжди, заохочуючи всіх, щоб вийти за межі і досліджувати, щоб бути цікавим і дізнатися максимум про те, що є навколо нас. Eastpak є супутником на на нашому шляху, щоб наші руки були вільними, починаючи з 1952 року.