Garmin

Garmin


Garmin Ltd. - виробник GPS-навігаційної техніки і спортивних годинників. Навігатори Garmin призначені для різних сфер застосування, включаючи автомобільне, авіаційне, морське, туристичне та спортивне обладнання, а також обладнання для бездротових додатків.
Компанія була заснована в 1989 році в місті Ленеха (США), головний офіс знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Європейське представництво знаходиться у Великобританії.
Засновниками компанії є Гарі Баррелл (англ. Gary Burrell) і Мін Као (Dr. Min Kao), інженери, з частин імен яких і складається назва. Ідея створення виникла у засновників в 1989 році. За кілька років підприємство розвинулося у всесвітньо відому компанію, штат якої налічує тисячі співробітників. З 2009 року існує стратегічний альянс Garmin Ltd. і тайванської ASUSTeK Computer Inc., в рамках якого під брендом Garmin-Asus випускається лінійка смартфонів і комунікаторів nüvifone. За 2 роки було випущено 6 моделей таких пристроїв. 26 жовтня 2010 року було оголошено про перегляд спільної бізнес-моделі і про те, що нових продуктів під брендом Garmin-Asus більше не буде.
C 2011 року компанія Garmin почала продажі навігаторів з функцією отримання координат GPS / GLONASS