Geonaute

Geonaute


Geonaute - це технології на службі у всіх видів спорту.
Розробники та дизайнери які працюють для марки Geonaute, переконані в тому, що електроніка збагачує спорт, пропонуючи новий погляд на нього і надаючи йому нову цінність.
Працівники задумуються і створюють товари та послуги, прагнучи до того, щоб вони були простими, непомітними і чудово адаптованими до всіх види спорту. Вони бажають, щоб технологія вивела спортивний досвід на новий рівень.

Фірма Geonaute: електроніка для всіх видів спорту

Geonaute – бренд, який спеціалізується на розробці електроніки. Інженери і дизайнери створюють функціональні і практичні аксесуари, поєднуючи інноваційні технології з перевіреною часом класикою.

Розробники Geonaute пропонують поглянути на спорт з іншого боку, адже сучасна електроніка дозволяє в корені змінити сам підхід до процесу, надає йому нову цінність.

Творець бренду – компанія Decathlon. Далеко не перше десятиліття вона спеціалізується на спортивних і туристичних товарах та аксесуарах. Понад два десятки торгових марок спеціалізуються на різних напрямках і охоплюють близько сімдесяти різних видів спорту.

Geonaute – один з найбільш універсальних брендів Decathlon, адже його продукцією активно користуються спортсмени, туристи, мандрівники і просто любителі якісної та практичної електроніки по всьому світу.

Асортимент Geonaute: ліхтарики, годинники, крокомір, пульсометр

В асортименті Geonaute – корисна і функціональна електроніка для спортсменів:

  • Один з найпростіших і практичних аксесуарів годинник Geonaute. Спортивні годинник відрізняються міцністю, практичністю і невибагливістю. Великі символи забезпечують хорошу видимість. Найчастіше вони оснащені додатковими функціями: таймером, секундоміром, будильником, тощо. Все це покликане полегшити тренування. Водонепроникні годинники підходять для плавання та басейнів, навіть для морської води.

  • Ліхтарик Geonaute – незамінна річ в поході, на відпочинку а просто вдома. Він компактний і зручний, може використовуватися в місті та на природі, не дасть збитися в темряві. Водонепроникні моделі не бояться бризок. Міцний корпус стійкий до механічних пошкоджень. Кнопку зручно натискати навіть в рукавичках.

  • Пульсометр Geonaute незамінний для спортсменів, яким потрібно чітко розуміти, як працює їх організм. Відстеження пульсу дозволяє домогтися максимальної ефективності від тренувань. Адже для різних цілей оптимальним буде різне значення. Частота вище або нижче 130 ударів, наприклад, погіршує процеси жироспалювання. Не менш важливо контролювати свої показники при наявності протипоказань до рівня навантажень.

  • Крокомір Geonaute визначає рух та на цій основі підраховує кількість пройдених кроків. Спочатку це був пристрій для військових, який незабаром перекочував на спортивні майданчики. Найточніше дані знімає багатоосьовий акселерометр, який фіксує прискорення одночасно в декількох напрямках. Крокомір також дозволяє розрахувати кілометраж та інші важливі параметри.

Купити Geonaute в Україні в інтернет магазині

Ми пропонуємо купити електроніку і аксесуари Geonaute в Україні за доступною ціною. В інтернет магазині представлена ​​тільки оригінальна продукція. Її ретельно тестують розробники і тут же перевіряють в справі досвідчені спортсмени, тренери та цілі команди, з якими співпрацює бренд.

Одна з фішок Geonaute – доступні ціни, адже розробники прагнуть просувати осмислений та раціональний підхід до тренувань в маси. В наявності також різноманітні приємні дрібниці, на зразок плеєрів, навушників і ліхтариків. Все це ми пропонуємо з доставкою, на гнучких умовах оплати і з можливістю повернення.