Humminbird

HumminbirdTechsonic Industries Inc. почала свою історію в Eufaula, Алабама в 1971 р. в невеликому гаражі, як об’єкт, що фінансувався купкою місцевих інвесторів. Операції почалися із виробництва першого електронного пристрою на ринку для пошуку риб. 
У 1975 році компанія представила перший у світі водонепроникний ехолот, Super Sixty, і раптом кожен серйозний рибалка в країні був завербований. Super Sixty пішов далі, щоб стати одним з найбільш продаваних ехолотів коли-небудь створених. До 1977 року Techsonic Industries Inc. повільно рухалися у напрямку до № 1 на ринку морської електроніки.
Протягом 1984 р Techsonic представили серію LCR, попередника рідкокристалічних дисплеїв, а до 1987 року, під маркою бренду Humminbird, модель ехолота LCR4ID стала № 1, продаючи продукт як в спортивному рибальстві, так і в суднобудівній промисловості.
Уже понад 40 років компанія є улюбленою для всіх рибалок Америки  і не тільки. Провідний новатор технології Side Imaging - надає рекреаційні та професійні рішення для рибалок день за днем, рік за роком.
Humminbird представляють ехолоти, глибинні локатори, морські радіостанції та системи GPS для рибалок. Справді, багато цікавих інноваційних продуктів, які широко використовуються сьогодні були творіннями саме цієї компанії. Вони й надалі продовжують впроваджувати інтелектуальні технології і передові продукти для рибалок і їх сімей, щоб вони отримували максимальну віддачу та задоволення від рибальських пригод.
Продукти Humminbird доступні через широкий спектр роздрібних торгових точок в США і Канаді, а також доступні по всьому світу в більш ніж 100 країнах.