Kalenji

Kalenji


Біг є найприроднішим видом спорту людини. Ви робите це з дитинства із задоволенням серед друзів, ніхто не вчить Вас бігати, це походить від інстинкту. Тим не менше, він часто розглядається як інтенсивний досвід, іноді насиллям для тіла і духу. Цей досвід не повинен приносити страждання , але натомість хвилини задоволення. Важливо, щоб біг відбувався у вашому ритмі: як це диктується вашим тілом, а не розумом, коли Ви почуваєте себе у рівновазі. 
Саме на такій основі і принципах появився бренд KALENJI у 2004 році. Своє походження він взяв від племені, що проживає на високогірному плато (2000 м.) Західної Кенії, місцем, званим Елдорет. Як древнього кочового плем’я, біг був частиною їхнього життя на протязі всієї історії. Свого часу це було їхнім засобом виживання, тікаючи від нападників. Їхні діти пробігають до школи кожного дня 15 км, не замічаючи цього. Зараз  біг є основою важливого етапу у їхньому житті, - впіймавши антилопу, юнак отримує статус дорослого.
      Кожен бігун має різні обмеження в залежності від типу кроку і стилю бігу. Продукти KALENJI розроблені , щоб задовільнити бігунів всіх рівнів. Спеціально для кожного рівня підготовки компанія розділила товари на дві лінійки: Run - для любителів, що займаються джогінгом, і Kiprun - для спортсменів, які беру участь в змаганнях або готуються до них. Також вони представляють  лінійку товарів для трейлраннінга, бігу по пересіченій місцевості.
Компанія постійно працює над тим, щоб знизити вартість кросівок і при цьому встановити нові стандарти якості. Будь-яке взуття Kalenji має гарантію якості протягом двох років при правильній експлуатації. Команда Kalenji завжди залишається на зв'язку з професійними бігунами, які тестують взуття в реальних умовах. З нами працюють Софі Дюара, чемпіонка Франції по крос-кантрі, Бенджамін Малаті, срібний призер Кубка Європи з марафону, а також Стефан Діагана, чемпіон світу в естафеті 4 x 400. 
Приєднуйтесь до «вільного племені», тих , які працють для задоволення  а не страждань,  де почуття значать більше, ніж результати,  де бігуни вибирають свої власні шляхи і нічого їх не стримує.