Kettler

Kettler


Компанія Heinz-Kettler GmbH & Co. Заснована в 1949 році в Німеччині, і з тих пір міцно закріпила за собою місце одного з європейських лідерів з виробництва широкого спектру товарів для спорту та відпочинку під торговою маркою «Kettler ». Протягом більше 55 років аж до початку 2005 р керівником фірми був Хайнц Кеттлер. Штаб-квартира знаходиться в селищі Ензе. Заводи компанії розташовані в Верле, Камен, Вунсторф і інших містаї. На заводах «Kettler» працює близько 2000 чоловік. З березня 2005 р. компанією керує його донька, продовжуючи велику справу, розпочату батьком. 
Звичайно, Kettler не самотній в світі виробників, але він завжди першим робить крок на верхню сходинку сходів якості і досконалості. Ось лише один красномовний приклад  того, як динамічно розвивається марка, підвищуючи престиж Kettler з кожним роком і постійно підтверджуючи знак бездоганної якості: "Зроблено в Німеччині".

Закріпити маховик не спереду, а ззаду еліптичного тренажера першими зважилися конструктори Хайнца Кеттлера. Ідея виявилася настільки ефективною і плідною, що її відразу підхопили конкуренти. Але є й інші складові успіху. Співпраця з науковою групою Дортмундського університету і провідними медичними центрами Німеччини - гарантія того, що тренування будуть ефективні і додадуть користувачеві здоров'я.
Розробка спортивного обладнання згідно з конкретними завданнями медиків - від кардіотренажерів до агрегатів, які допомагають зберегти і навіть відновити рухливість суглобів, стрункість, гнучкість хребта - вищий пілотаж гуманістичного інжинірингу.
Історія Kettler - це книга успіху з численними главами: інновація, продуманий дизайн і найточніша німецька якість, яка, без сумніву, нікого не залишить рівнодушним!
Ось уже кілька років компанія стає володарем престижної в світі фітнесу премії  - Найбільш інноваційний бренд, як кращий бренд серед виробників домашніх тренажерів і фітнес-аксесуарів.