Oxelo

Oxelo


Oxelo народився в 2008 році і швидко перетворився в бренд, який охоплює катання на роликових ковзанах, самокатах і скейтбордингу.
Їхньою метою номер один є допомогти клієнтам відкрити міський роликовий спорт. Найголовніше завдання Oxelo - радувати всіх, хто практикує ці види спорту, розробляючи і реалізуючи інноваційні товари, за доступними цінами. Захоплена команда із 11 фахівців працює над створенням якісних і ненудних товарів, здатних запропонувати нове поле для розваг, піклуючись при цьому про безпеку при заняттях спортом.

 

Фірма Oxelo: товари для катання на роликах, ковзанах, самокатах і скейтбордах

Бренд Oxelo був створений компанією Decathlon в 2008-му році серед кількох десятків інших торгових марок, кожна з яких спеціалізується на своєму напрямку.

Вже незабаром розробники Oxelo направили всі свої зусилля на створення спорядження для катання на роликах, ковзанах, самокатах і скейтбордах. Головна мета – відкрити для широких мас міський спорт з усіма його перевагами. Звідси і різноманітний асортимент, і порівняно низькі ціни.

Oxelo постійно впроваджує інноваційні розробки та технології, майстерно поєднуючи їх з багатим досвідом і класикою. Це принципово новий погляд на сферу простих і доступних розваг, які можуть порадувати кожного, незалежно від віку, способу життя і регіону проживання. Креатив, комфорт, сучасність і безпека – основні фішки продукції Oxelo.

Асортимент Oxelo в інтернет магазині

Oxelo спеціалізується на виготовленні спортивного спорядження:

  • Ролики Oxelo відомі бездоганною якістю і довговічністю. Це відмінна розвага для дорослих і дітей. Вони міцні, стійкі, досить жорсткі і анатомічні. На таких роликах приємно вчитися кататися, але і досвідчені райдери приємно зрадіють комфортному і плавному руху. У них також легко виконувати різні трюки і елементи. Великий вибір спеціалізованих моделей дозволяє підібрати варіант під себе. Також можна відразу купити і всі необхідні аксесуари та комплектуючі.

  • Ковзани Oxelo – приємна зимова розвага. У них можна кататися на озері, річці або спеціально залитій ковзанці. Фігурні ковзани підходять для звичайного катання, трюків і цікавих елементів. Міцніші хокейні – для активних занять спортом. При виборі також потрібно орієнтуватися на форму і конфігурацію черевика, якість фіксації ноги.

  • Самокати Oxelo – давно вже не тільки дитяча прерогатива. Це доступна і приємне розвага та легкий спорт, який не вимагає спеціальних навичок. Самокати для дорослих Oxelo покращують координацію, приводять м'язи в тонус, вчать краще володіти власним тілом, дозволяють розслабитися, відволіктися і відпочити від побутових турбот. А самокати Oxelo дитячі стануть відмінним подарунком для юних спортсменів, які жадають спробувати щось новеньке.

Купити Oxelo (Оксело) в Україні

Бренд Oxelo, купити продукцію якого в Україні можна у нас, поєднує великий асортимент, відмінну якість і доступні ціни. Це чудовий вибір для новачків, любителів і досвідчених райдерів, яким вже є з чим порівнювати.

Французька компанія Decathlon не перше десятиліття спеціалізується на розробці, виробництві і продажі спортивного інвентарю та похідного спорядження. Різнопланові торгові марки охоплюють понад сімдесят видів спорту. Чітко виражена спеціалізація кожної з них дозволяє сповна зосередитися на конкретному продукті. Бренди Decathlon часто співпрацюють з відомими спортсменами, щоб створювати тільки актуальну продукцію і тут же перевіряти її в справі.

Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію Oxelo з доставкою, гнучкими умовами оплати і повернення. В наявності також захист, аксесуари та інше спорядження, яке неодмінно стане в нагоді всім, хто вирішив взятися за справу серйозно.