Polar

Polar


Polar Electro Oy. (глобально відомий як Polar) є виробником спортивно- тренувальних  комп'ютерів, зокрема, відомі для розробники першого в світі бездротового монітора серцевого ритму. 
Компанія заснована в Kempele, Фінляндія в 1977 р. В даний час вона має 26 філій з загальною кількістю працівників - 12 000, постачають в більше ніж 35000 торгових точок і більш ніж 80 країнах світу; Сама компанія налічує близько 1200 співробітників по всьому світу. Polar виробляє широкий спектр пристроїв контролю частоти серцевих скорочень і аксесуари для спортивних тренувань та фітнесу.
У 1975 році, не було точного способу запису частоти серцевих скорочень під час тренування, і ідея бездротового, портативного монітора серцевого ритму була задумана для бігових лижників в Фінляндії. Polar був заснований в 1977 році, і подав свій перший патент на бездротовий пристрій виміру пульсу через три роки. Її засновник Сеппо Сейнаджакангас був винахідником першого монітора бездротової ЕКГ серцевого ритму. У 1982 році Polar випустили перший монітор серцевого ритму, коли-небудь ношеного без проводів, спортивний тестер PE 2000. 
З самого початку Polar розробляє свої пристрої через строгий науковий процес, спрямований для найбільш точних вимірюваннь можливих для пристроїв такого типу. Для споживачів це означає, що протягом досить тривалого часу, Polar не пропонує вимірювання частоти серцевих скорочень без окремого нагрудного аксесуара. З іншого боку, пристрої були визнані за точність, і це призвело до їх полярності, які  часто використовують в якості бажаної гарнітури в різних наукових дослідженнях, а також прийняті багатьма університетами науково-дослідних підрозділів. 
У листопаді 2015 року Polar випустила свій перший наручний монітор серцевого ритму A360.