Solognac

Solognac


Solognac - бренд синонім зносостійкості. Продукція Solognac використовується щодня, у всьому світі, в будь-яких погодних умовах, що дозволяє наблизитися до природи.
Малі полювання або полювання на велику дичину, в групах або поодинці -це відбувається в самому центрі найбільшого лісу в Європі, в Жиронда, на південному заході Франції. Саме тут компанія розробляємо свої продукти, засновані на зворотному зв'язку, який вони отримують щодня від їхніх тестувальників та клієнтів.
Незалежно від того, кінцевою метою є  полювання чи спостереження або фотографування дикої фауни, необхідно мати у своєму розпорядженні засоби захисту. Саме тому в марці Solognac закладена дуже проста програма, спрямована на забезпечення міцності. 
Solognac включає в себе команду технологів, конструкторів, тестувальників, інженерів, фахівців з різних видів продукції. Їхє  завдання полягає в тому, щоб проектувати, розробляти і виготовляти інноваційну продукцію Solognac... іншими словами, щоб гарантувати, що продукт відповідає кращим ознакам якості, довговічності та вартості.

Фірма Solognac: товари для полювання

Solognac – одна з двох десятків торгових марок компанії Decathlon, розробника спортивних і туристичних товарів, відомих по всьому світу. Зараз Solognac – це синонім якості, надійності, довговічності і зносостійкості. Технологи, конструктори та інженери постійно розробляють нові технології, щоб досягати все більш високих стандартів якості.

Під торговою маркою Solognac – взуття, одяг, аксесуари і спорядження для мисливців. У неї практично немає аналогів за експлуатаційними характеристиками. Надійність і невибагливість поєднуються зі зручністю і відмінними захисними властивостями. Фірмові речі – ідеальний вибір і для новачків, і для досвідчених мисливців. Ще один плюс – універсальність. Якісне екіпірування стане в нагоді і в звичайному поході, дозволяючи відчувати себе максимально комфортно навіть під час тривалих вилазок.

Асортимент Solognac (Сологнак): мисливський одяг, взуття, гумові чоботи

Спеціалізація бренда – одяг для полювання, так що і асортимент відповідний:

  • Мисливський одяг Сологнак – це спеціальне екіпірування, яка вирішує відразу кілька завдань. Воно вітронепроникне, але при цьому не парить, добре захищає від дощу і зливи, завжди залишається легким і рухомим. Верхній одяг зазвичай максимально тонкий та безшумний, з мембранних тканин. Куртки, штани і жилетки оснащені кишенями, кріпленнями та іншими корисними дрібницями. Забарвлення – нейтральне і непримітне, що максимально зливається з оточуючими видами.

  • Взуття Solognac для полювання – це відмінна якість і сучасні матеріали. Від звичайного взуття воно відрізняється вологостійкістю, високим рівнем захисту, розташуванням застібок, якістю швів, щільністю шнурівки. Деякі моделі оснащені спеціальними захисними клапанами. Друга істотна особливість – повітропроникність, адже ходити в такому взутті інколи доводиться днями безперервно.

  • Один з найважливіших напрямків черевики Solognac. Вони відмінно фіксують ногу, не ковзають, не бояться вологи і бруду, знижують ризик травматизму. Вони не парять і не бояться морозів. Головне – правильно підібрати модель, враховуючи умови полювання, тривалість виїзду, особливості місцевості та погоди, інші індивідуальні нюанси.

  • Практичне і корисне придбання від гумові чоботи Solognac, без яких не обійтися біля водойм, на болотистій місцевості, під час сильних злив, танення снігу або просто взимку. Сучасні моделі максимально різноманітні і універсальні. Але не можна забувати, що їх основне завдання – захист від води, а не збереження тепла. Купують їх зазвичай на розмір більше, щоб вони не тиснули та не терли, і можна було надіти щільну теплу шкарпетку.

Купити Solognac в Україні в інтернет магазині

Ми пропонуємо взуття, одяг і аксесуари Solognac, купити які можна у нас в каталозі. На сайті представлена ​​тільки оригінальна продукція. Вся вона тестується ще на етапі виробництва, і легко витримує навіть найбільш несприятливі та екстремальні умови. Якість речей перевіряють на собі досвідчені мисливці, адже бренд тісно співпрацює з цілими командами.

Одяг Сологнак точно не підведе в найвідповідальніший момент. Головне – правильно підібрати екіпірування. Ми, в свою чергу, пропонуємо вигідні ціни, гнучкі умови оплати та доставки, можливість повернення.