Speedo

Speedo


Компанія була розпочатою молодим шотландцем Олександром Макрейном, який мігрував до Австралії в 1910 році, і створив виробництво нижньої білизни, яка мала назву «MacRae Hosiery manufacturers».
У відповідь на зростаючу культуру пляжу в Австралії, Макрей швидко розширив свої операції, включивши купальники і змінив назву компанії на «MacRae Knitting Mills».
Протягом 1920-х років ринок купальників швидко ріс, завдяки прийняттю плавання як виду спорту і більш ліберального ставлення до змішаного купання.
1928 Макрей представив класичний, купальник «Racerback», що дало велику свободу рухів, дозволяючи плавати швидше. Це надихнуло співробітника капітана Парсонса вигадати гасло «Швидкість в вашому Speedos» і ім'я Speedo народилося в 1928 році.
У 1929 р. купальні костюми Speedo запам’ятались ще більше завдяки шведському плавцю Арне Борг, який встановив світовий рекорд в Speedo.
Мода купальників постійно змінювалася протягом 1930-х років, і продукти Speedo почали робитись відповідно до стилю і продуктивності.
Після війни, Speedo швидко відновили потужності, навіть відкрили новий завод, щоб справитися із збільшеним попитом на купальники - очолюваний бікіні. Двосекційні купальники для жінок вперше з'явилися  якраз перед війною, але ще не були пристойними - насправді, Speedo бікіні були заборонені австралійськими інспекторами пляжу!
Speedo продовжували домінувати зі збільшенням числа спортсменів, які вирішили підтримати бренд.
 Підстави для розширення були закладені в 1951 році, коли Speedo Knitting Mills (Holdings) Ltd була зареєстрована і стала публічною компанією на Сіднейській фондовій біржі.
В 1956 на Олімпійських Іграх в Мельбурні, спонсорство австралійської команди перетворило Speedo в світовий бренд, коли команда взяла 8 золотих медалей.
У 1959 Speedo почав експорт в США і сформував новий Міжнародний Відділ моніторингу Нової Зеландії, Японії і Південної Африки. Speedo також переїхав до Європи, купивши 30% акцій компанії «Robert Shaw and Company Ltd» в місті Ноттінгем, Англія.
Компанія є першою, яка почала виготовляти купальники з нейлону / еластану, яка до цих пір є найпопулярнішою тканиною для купальників.