Sram

Sram


Зростаючі удосконалення. Вічні покращення. Революційні інновації. Коли кращі досягнення безперервно використовуються для кожного атрибута, кожного компонента, в результаті загальна продуктивність є просто неперевершеною. І для ентузіастів реальної їзди на велосипеді, немає нічого більш важливого. І найкращим є те, що компанія просто продовжує робити це краще.
 Звичайно, випадкові велосипедисти  по достоїнству оцінять високу продуктивність, надійність і всі стандартні якості що й можна було б очікувати. Але тільки запеклі  гонщики, які живуть і дихають велосипедами, люблять їх найбільше, можу оцінити їх наповну, тому що велосипеди це те, що компанія любить теж. 
Компоненти для велосипедів це все робить Sram – ось чому вони роблять це так досконало. Sram, LLC  почали з виробництва  абсолютно кращої системи перемикачів  і змінили велосипедний світ назавжди з презентацією  Grip Shift. Для підтримки інновацій, компанія  інвестувала в Sachs Bicycle Company і побудувала нові виробничі потужності в Schweinfurt, Німеччина. У них було бачення і бажання розширити свою присутність в цій галузі, тому вони знайшли кращу компанію амортизаторів, Rockshox, об'єднавши  зусилля з ними і створили глобальне велосипедне співтовариство. Аби не зупинятися на досягнутому, вони розширюють  лінійку продуктів  кращими гальмами, об’єднавшись  з Avid і Truvativ.
Тепер, коли компанія досягла повної «нірвани» у сфері вело індустрії, вони продовжують шукати і впроваджувати технологічні та інженерні досягнення, для того, щоб задовольнити навіть найвибагливішого вело гонщика.