Tacx

Tacx


1 травня 1957 року Tacx починає свою діяльність як велосипедна ремонтна майстерня в Вассенаарі, Нідерланди. В 1964 р. вони починають виробництва вихлопу для мопедів, - перший крок на шляху до великого успіху. Вже з перших днів компоненти почали виготовлятися в будинку, тому що вони були кращими і вигіднішими. З цим початком Tacx ввів «завжди є місце для поліпшення» вислову, який до цих пір був у чолі компанії. В 1969 велосипедний магазин в містечку перетворився  на невелику фабрику в бізнес-парку.
У 1972 Tacx починає виробництво валиків і циліндрів. Це невеликий ринок, але, в той час  Tacx особисто знайомиться з голландськими вело гонщиками, і його мета полягає в тому, щоб допомогти їм поліпшити результати. У 1987 році  відкрито заво д із площею 10000 квадратних метрів. Крім усього іншого, компанія інвестує в автоматизації виробничого процесу з використанням зварювальних роботів. Tacx була одна з перших компаній в Нідерландах інвестувавши  в автоматизовані роботи.
Крім роликів Tacx також вводять криті велосипедні тренажери і вело перевізники для автомобілів. Пізніше до їх асортименту продукції додаються пляшки та інструменти.
Приблизно в 2000 році, Tacx є першим велосипедним тренажером, який підключається до комп’ютера і вводить абсолютно новий спосіб тренувань. Екран не тільки відображає дані, що стосуються швидкості, потужності, частоту педалювання і частоту серцевих скорочень, але і дозволяє споживачам використовувати свої комп'ютери для їзди у віртуальному світі і змагатись онлайн проти опонентів зі всієї земної кулі. 
Впровадження смарт-серії в 2014 році тільки один з багатьох гігантських стрибків у розвитку Tacx . Інноваційні інтерактивні смарт-тренажери спілкуються через ANT + Bluetooth і функції з Tacx додатків на планшетах і смартфонах  з'єднуються з програмним забезпеченням сторонніх виробників. Це ніколи не було так легко отримати, збирати і обмінюватися даними.
Тільки після розробки смарт-серії, Tacx розробляє єдиний реальний прямий привід. NEO є результатом нездійснених потреб ринку і розробки нових технологій. Цей тренер немає ніяких фізичних передач, що робить його дуже точним, реалістичним, потужним і безшумним. Через рік, у 2016 році, функція «почуття дороги» додається до тренера, що дозволяє йому точно імітувати коливання поверхні дороги.
Те, що колись починалося як невеликої місцевої велосипедної і ремонтної майстерні і скромного виробника роликів перетворилася в глобально відомий бренд, який розробляє і пропонує інноваційні продукти для спортсменів в більш ніж 80 країнах.