Thule

Thule


Компанія Thule була заснована в Швеції в 1942 році і з тих пір, вони зробили цей бізнес, щоб Ваші пристрасті до життя були ближчими до Вас. Фірма являється міжнародною групою людей, об'єднаних власною пристрастю допомагати сім’ям любителям активного відпочинку.
Компанія постійно росла, особливо в 1960-х роках, коли Thule спеціалізувалась на багажниках і інших автомобільних аксесуарах, що полегшували власникам автомобіля, привести їх необхідне зовнішнє обладнання і багаж з ними. У 1979 році, Thule був проданий Елдону, компанії що котирується на Стокгольмській фондовій біржі. В 2004 році зростає оборот більш ніж в три рази, додаючи нові лінії продуктів, таких як фаркопи, причепи, снігові  ланцюги,  RV  продукти і сумки для електронних пристроїв.
Thule був придбаний Nordic Capital в травні 2007 року, але змушені в реструктуризації в грудні 2008 року в розпал світової фінансової кризи, в результаті кредитування банківського консорціуму, який отримує частку в акціонерному капіталі компанії.
Thule Group має щорічну традицію, жертвуючи рюкзаки та шкільне приладдя для інфікованих дітей, забезпечує житлом сільськогосподарських робітників-мігрантів і членів їх сімей в США. З 2010 року Thule Group стала основним спонсором СБР, Національної асоціації Швеції для дітей інвалідів та підлітків.
Thule є найбільшим і найбільш відомим з брендів, що входять до складу групи. Лінійка продуктів Thule включає в себе все, починаючи з автомобільних боксів, стійок для велосипедів, багажників, ланцюгів, причепів для човнів та коней, сумок і рюкзаків для ноутбуків і фотоапаратів. 
Thule дозволяє перевозити все, про що ви дбаєте безпечно і в стилі, так щоб Ви легко жили своїм активним життям. Вони вірять в цінність активного життя - будь Ви в місті або на свіжому повітрі.