Waldhausen

Waldhausen


Компанію Waldhausen було започатковано 17 травня 1836 р. 26-річним Антоном Вальдхаузеном. Він сказав, що відкриває магазин шорно-сідельних виробів у місті Кельн. За допомогою цієї реклами він встановив початок довгої і успішної історії компанії.

Основною метою Антона Вальдхаузена було зробити продукти відмінної якості в кращому співвідношенні ціна-якість. На початку 1850-х років  він створив спеціалізований магазин  і постачав свої по всій Європі. Незабаром сідла Вальдхаузена стали відомими їхньою винятковою якістю.

Анрі Уолдейосен, син Антона, далекоглядний маркетолог, розширив асортимент продукції на інше шкіряное обладнання. Контракт на серійне виробництво автомобільних валіз приніс можливість вкоренитися і сформуватися на автомобільному ринку. У 1895 Waldhausen був найбільшим і найпопулярнішим шорно-сідельним магазином роздрібної торгівлі в Німеччині.

Успіх і якість продукції Вальдхаузена стала широко відома як компанія, яка забезпечувала королівські будинки кінним спорядженням. На жаль, все виробництво а також магазин був повністю зруйнований під час Другої світової війни. Проте Ернст Альбрехт Assenmacher Старший, який перебудував компанію і встановити фокус ще раз на кінному обладнанні. Коли Ернст Альбрехт відновив компанію після Війни, стало замітним різке зростання і Waldhausen став добре відомий як провідний постачальник кінноспортивних товарів. З 1972 року Waldhausen забезпечував німецьку Олімпійську збірну кінних перегонів (DOKR).

Сьогодні Waldhausen керується Клаусом Рейнкеном і Майклом  Менефелдом і є одним з найбільших оптових продавців на кінному ринку. Більше 12.000 продуктів доступні в більш ніж 60 країнах по всьому світу. До сьогоднішнього дня компанія дотримується твердженням Антона Вальдхаузена: продукція преміум-класу пропонує відмінне співвідношення ціни і якості.