Доставка і оплата


Доставка Новою Поштою, Укрпоштою, Інтаймом, від 3 до 14 днів.

Доставка

  • Доставка замовлення здійснюється такими перевізними компаніями, як «Нова Пошта», «Інтайм», «Укрпошта». Вартість доставки залежить від ваги і об’єму замовлення.
  • Термін доставки триває від 3 до 14 днів*. (*При виборі безготівкового способу розрахунку, термін доставки розраховується з моменту поступлення коштів на рахунок компанії). Так, ми розуміємо, що це може здаватись для Вас досить довго із таким швидкоплинним темпом життя, коли все потрібно вже і негайно, але взамін на Вашу терпеливість, Ви отримуєте тільки перевірений товар Європейської  якості зі складів Франції та Італії. Повірте, воно того варте. І в цьому переконались тисячі наших клієнтів!
  • Вартість доставки замовлення оплачує отримувач, згідно з тарифами перевізної компанії, окрім випадків безкоштовної доставки. Безкоштовна доставка здійснюється за рахунок компанії тільки для роздрібних клієнтів, при замовленні на суму понад 1000 грн . Під безкоштовною доставкою, розуміється доставка на вказане Вами відділення Укрпошти. У разі замовлення із вибором способу оплати «наложений платіж» ( при отриманні на відділенні ТК), зворотна доставка коштів здійснюється за рахунок клієнта.
  • Важливо! Відправлення габаритних вантажів об’ємною або фізичною вагою понад 10 кг., здійснюється за умов часткової передоплати, розмір якої  узгоджується з менеджером. Об’ємну вагу вантажу можна розрахувати за посиланням.

Оплата

Доступні способи оплати:

  • Наложений платіж;
  • Безготівковий розрахунок;
  • Через сервіс «Приват 24».

При виборі наложеного платежу, оплата здійснюється після огляду та чи примірки замовлення на відділенні транспортної компанії.

При виборі безготівкового способу оплати, відправка здійснюється протягом 3 – 14 днів після отримання коштів на рахунок компанії.

Через сервіс «Приват 24» оплату можна здійснити із особистого кабінету на комп’ютері або в мобільного додатку «Приват 24».